Tooted ja teenused

TURISMI TOOTED, TEENUSED:

Telkimine- telkimiseks on talul eraldi ehitatud aiaga piirnev plats, kus asub varjualune istumiskohtadega (max 10 in), lõkke tegemise koht, olemas lõkkepuud ja prügikast. Aiast välja poole jääb 2 kuivkäimlat: üks on ühekohaline ja teine on kahekohaline (kätepesu võimalus). Pesta saab välidušši all sooja veega. Samuti on võimalik söögi tegemiseks pada kasutada. Joogivee saab talu elumaja juures olevast kaevust. Lisateenusena on võimalik tellida ka liivaaugu-suitsusauna.

Ööbimine lakas- lakk asub kohe telkimisväljaku kõrval asuvas hoones. Lakka mahub max 7 inimest. Ööbimine külalise varustusega (magamiskott jm). Hoonest natuke eemale jääb 2 kuivkäimlat: üks on ühekohaline ja teine on kahekohaline (kätepesu võimalus). Pesta saab välidušši all sooja veega. Lõkketegemisvõimalus kõrval oleval telkimisväljakul. Seal olemas  lõkkepuud ja prügikast. Lisateenusena on võimalik tellida ka liivaaugu-suitsusauna.

Metsamaja- tegemist on elamusmajutusega. Metsamaja asub talust natuke eemal (150m) kasemetsa sees. Lähedal on tiik. Metsamajas on üks ruum, mis koosneb alumisest osast ja ülemisest rõdu osast. Alumises osas on 2 voodit madratsitega, laud. Ülemises rõdu osas on max 4 magamiskohta madratsitel. Ööbimine on külalise varustusega (magamiskott jm). Olemas elekter. Pesta saab välidušši all sooja veega. Lõkketegemisvõimalus metsamaja kõrval, olemas ka laud ja istumiskohad ning lõkkepuud. Maja juures on ka ühekohaline kuivkäimla ja prügikast. Lisateenusena on võimalik tellida ka liivaaugu-suitsusauna.

Liivaaugu-suitsusaun- asub talu hoovist 100m kaugusel, metsamaja läheduses. Saunas saab käia korraga 4 inimest. Sauna korra jooksul max 8 inimest. Saunas olemas kuum ja külm vesi, saunavihad, pesemiskausid. Riietumine toimub kas saunas sees või väljas väikese katuse all. Saunas puudub elekter, valgus küünaldega.

Piknikuplats- talu pakub võimalust telkimisväljakut pikniku tegemiseks kasutada. Seal saab lõket teha, olemas puud, varjualune istumiskohtadega (max 10 in). Olemas prügikast. Aiast väljapoole jääb 2 kuivkäimlat: üks on ühekohaline ja teine on kahekohaline (kätepesu võimalus). Piknikuplatsi saab rentida ainult päeval kuni kella 19.00-ni. Maksimum inimeste arv on 30. Suuremate gruppide hind kokkuleppel.Lisateenusena on võimalik tellida ka liivaaugu-suitsusauna.

Ekskursioon taimeaeda- talu hoovis asuvas aias saab tutvuda tee- ja maitsetaimedega, nende kasutamis võimalustega igapäeva elus. Lisaks võimalik osta kaasa tee- ja maitsetaimi.

Ekskursioon villavabrik-muuseumi- muuseum asub talust 800m kaugusel. Võimalus näha seal olevaid masinaid, villast valmivaid tooteid (vatt, heie, lõng). Lisaks võimalik osta kaasa koeravillaga kudumeid.

Giid- talu perenaine korraldab matku Võhandu jõe äärde, räägib kohalikust ajaloost, taimedest, loomadest. Õpilastele on see õpetlik matk, teistele aga igati kasulik täiendus oma teadmistele. Olemas on mitu matkarada: üks raskemini läbitav ja teine lihtsamini läbitav.

KÄSITÖÖ TOOTED:

Koeravillaga kudumid, kinkekotid, puulusikad, sepised.

TEE- JA MAITSETAIMED:

Tee- ja maitsetaimed on korjatud Süvahavva külas oleva ettevõtja FIE Reet Pettai talumaadelt. Taimeteedes pole varsi, vaid on lehed ja õied.